Obsah

Občan

Oznamy

25.05.2017

Predpredaj vstupeniek na letné festivaly

Obec Jaslovské Bohunice organizuje v amfiteátri dňoch 16.a17.6.2017 12.ročník festivalu „V Bohunicách pri kaštieli“. V piatok 16.júna, ktorý je venovaný hudbe, vystúpia: Katka Knechtová, Gladiátor, Hudba z Marsu, Second Band a Street Beats Crew. V sobotu 17.júna v rámci galavečera vystúpi Veľký zbor Donských kozákov, na koncerte zaznejú pravoslávne a ruské ľudové piesne. Pokračovať sa bude divadelnou komédiou Ver(ej)ný milenec, v podaní Igora Adamca, Karin Haydu, Mirky Partlovej a Slávy Daubnerovej. Bude k dispozícii aj občerstvovacia zóna. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni obecného úradu Jaslovské Bohunice, alebo priamo na mieste konania festivalu. V piatok je vstupné 10€, v sobotu 7€ a permanentky za 10€ pre občanov s trvalým pobytom v obci. Držitelia preukazu ZŤP a deti do 10rokov v sprievode rodiča majú vstup zdarma. Dávame do pozornosti, že už sú v predaji aj permanentky na Countryfest.

Detail

19.05.2017

Chcete bývať v Jaslovských Bohuniciach?

Spoločnosť ArchDesign s.r.o. Bratislava pozýva záujemcov na Deň otvorených dverí, v utorok 23.5.2017 od 11:00 do 18:00 hod. v Jaslovských Bohuniciach na Panských dieloch. Predstavia vám novú výstavbu, domy, v ponuke budú aj pozemky. Ohliadku si môžete dohodnúť aj na iný termín na čísle telefónu: 0908 888 004.

Detail

20.04.2017

Fotografická súťaž OKO DOLNÉHO POVAŽIA

Obec Siladice organizuje tretí ročník fotografickej súťaže OKO DOLNÉHO POVAŽIA. Témou súťaže je VODA. Vyhlásená je pre občanov žijúcich NA DOLNOM POVAŽÍ v okresoch Trnava, Hlohovec, Piešťany a Galanta. Téma v sebe ukrýva očakávania z odhalenia a spoznávania krás a zaujímavých miest z Dolného Považia.

Detail

07.09.2016

Obec ponúka novú službu - stravovanie

Ak ste poberateľmi starobného, invalidného, vdoveckého, vdovského, alebo iného dôchodku a ste občanmi Jaslovských Bohuníc, obec pre vás pripravila možnosť poskytnúť obed v cene 2,30 €.

Detail

02.06.2016

Zber objemného odpadu už len cez EKOdvor

Objemný odpad z domácností, ako je hlavne nábytok, dvere, nádoby, okná, koberce atď,. bude možné odovzdávať celoročne už len na Ekodvore Jaslovské Bohunice počas prevádzkových hodín. Zber objemného odpadu, ktorý sa vykonával dva krát ročne, na jar a na jeseň už nebude! Podľa nového zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch sa povinnosť zabezpečiť zber a prepravu tohto odpadu nevzťahuje na obec, ktorá má menej ako 5000 obyvateľov a na jej území je zriadený zberný dvor. Zber odpadov s obsahom škodlivých látok /nebezpečný odpad/, bude prebiehať dvakrát ročne ako doteraz.

Detail

SMS info