Obsah

Geologický prieskum na území našej obce

Typ: ostatné
Spoločnosť NAFTA a.s. požiadala našu obec o stanovisko k plánovacím geologickým práca v rámci riešenia úlohy "Vyhľadávanie a prieskum uhľovodíkov v prieskumnom území Trnava".
Dodatok č.3: "3D seizmické meranie Trnava a D seizmické meranie Horná Krúpa" v prieskumnom území Trnava bolo určené rozhodnutím MŽP SR č.10851/2014 z 25.2.2014.

Geologický prieskum je plánovaný v rozsahu celého katastrálneho územia našekj obce. Tento bude robený použitím metódy 3D a 2D seizmického merania. Predstavuje to povrchové terénne práce, pri ktorých sa pre vybudenie signálu seizmickej energie použijú špeciálne vozidlá s vybračným zariadením. V lokalitách s obmedzeným prístupom je predpoklad použitia doplnkových trhacích prác malého rozsahu, ktoré nijakým spôsobom neovplyvnia činnosť na povrchu. Termín realizácie je júl - december 2017.

Na stiahnutie: popis seizmického merania (pdf)
                         mapa územia s 3D a 2D seizmickým meaním (pdf)


Prílohy

Vytvorené: 11. 5. 2017
Posledná aktualizácia: 15. 5. 2017 23:53
Autor: Správce Webu