Stretnutie s darcami krvi

Horný rad zľava: Miroslav Horváth, starostka Božena Krajčovičová, Mgr. Zuzana Bachratá, Ing. Zuzana Sýkorová, Ing. Marek Heteš. Spodný rad zľava: Karol Matovič, Anton Krajčovič, Pavol Nigrovič, Iveta Nigrovičová. Stalo sa už peknou tradíciou, že obec nezabúda na tých svojich občanov, ktorí nezištne darujú svoju krv, aby zachránili neznámych ľudí. Sú to anonymní hrdinovia, ktorých vám aspoň touto formou predstavujeme a zo strany obce je to symbolické poďakovanie za ich obrovské skutky.

V stredu 20.12. sa na obecnom úrade stretla starostka obce s darcami krvi, ktorí sú držiteľmi niektorého z ocenenia, ktoré sa im odovzdáva za tento vysoko ľudský a hlavne nezištný počin a ktorí doposiaľ neboli ocenení obcou.

Medaila profesora MUDr. Jána Kňazovického:  Ing. Zuzana Sýkorová - Cena obce.
Zlatá Jánskeho plaketa: Miroslav Horváth,  Ing. Marek Heteš - Cena starostky obce.
Strieborná Jánskeho plaketa: Karol Matovič, Pavol Nigrovič  - Cena starostky obce.
Bronzová Jánskeho plaketa: Mgr. Zuzana Bachratá, Iveta Nigrovičová, Anton Krajčovič - Cena starostky obce.

Popis k foto:
Horný rad zľava: Miroslav Horváth, starostka Božena Krajčovičová, Mgr. Zuzana Bachratá, Ing. Zuzana Sýkorová, Ing. Marek Heteš.

Viac foto z podujatia vo fotogalériách.

Vytvorené: 1. 1. 2018
Posledná aktualizácia: 1. 1. 2018 21:02