Obsah

Sprísnenie opatrení pri vstupe na obecný úrad

Typ: ostatné | novinky
Vážení občania,
v súvislosti so zhoršujúcou sa situáciou s pandémiou koronavírusu pristupujeme na obecnom úrade od pondelka 14.9.2020 k sprísneným opatreniam.
Obecný úrad bude uzamknutý a počas úradných hodín – pondelok, streda a piatok – si budete musieť zazvoniť. Pri vstupe do budovy vám bude odmeraná teplota – pokiaľ táto bude nad 37,5 C,  budete musieť priestory obecného úradu opustiť.
Ak bude vaša teplota v norme, zapíšeme vaše meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo – je to na uľahčenie dohľadania kontaktov, pokiaľ by došlo k situácii, že u niekoho na obecnom úrade bude zistený koronavírus. Tieto zoznamy sa budú po 14 dňoch skartovať...

Pri vstupe je povinnosť mať rúško a povinná je aj dezinfekcia rúk.

Počet stránok, ktoré sa budú v budove nachádzať v rovnakom čase, sa taktiež bude sledovať, aby boli dodržané bezpečné odstupy.

Prosíme preto, aby ste svoje záležitosti vybavovali individuálne a nie v sprievode ďalších osôb, ktoré s tým nemajú nič spoločné.

Pokiaľ je možnosť, využívajte na vybavenie svojich záležitostí namiesto osobnej návštevy obecného úradu telefón, mail, elektronickú schránku, pri platbách Internet banking. Chránite tým seba aj ľudí vo vašom okolí.


Vytvorené: 9. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 10. 9. 2020 15:45
Autor: Správce Webu