Obsah

Mobilná aplikácia - V obraze

Typ: Smart City | novinky
V obrazePredstavujeme novú službu pre občanov našej obce. Je ňou mobilná aplikácia “V obraze”. Pomocou nej Vám neuniknú informácie o najbližších podujatiach v obci, aktuality, oznamy na úradnej tabuli a najnovšie fotografie vo fotogalérii.

Aplikácia V obraze

Predstavujeme novú službu pre občanov našej obce. Je ňou mobilná aplikácia “V obraze”. Na rozdiel od SMS hlásnika, v ktorom väčšinu správ tvoria oznamy miestneho rozhlasu, vám mobilná aplikácia prinesie najnovšie informácie, ktoré boli zverejnené na obecnej webstránke.  Neunikne Vám tak žiadna obecná akcia, budete informovaní o oznamoch na úradnej tabuli a v neposlednom rade budete informovaní o nových fotografiách vo fotogalérii.

Čo možno sledovať?

 • Najbližšie podujatia v obci
 • Fotogalériu
 • Aktuality
 • Úradnú tabuľu

Čo je potrebné k jej stiahnutiu?

 • Mať chytrý telefón s operačným systémom Android či iOS
 • Prístup na internet
 • Miesto v úložisku telefóne cca 13 MB

Výber operačného systému:

Fotonávod:

 • Spustite aplikáciu

appka

 • Kliknite na infromácie a nastavania

Pridanie obce

Nastavenia

 

 • Vyberte si jazyk

Jazyk aplikacie

 • Výber štátu

Vyber statu

 • Pridanie obce

Pridanie obce

 • Výber zo zoznamu obcí

Obce

 • Úvodná obrazovka aplikácie s oznamami

Oznamy

 • Ukážka fotogalérie

Strasiaci

 


Vytvorené: 5. 10. 2017
Posledná aktualizácia: 26. 7. 2019 07:40
Autor: Marián Vajdečka