Obsah

Náučný chodník chotárom obce

Typ: ostatné | novinky
naucna tabulaV našej obci bol vybudovaný náučný chodník v rámci projektu „Sieť náučných chodníkov ZOMOT“ realizovaného Združením obcí mestskej oblasti Trnava (ZOMOT). Chodník má 5 zastávok.

V našej obci bol vybudovaný náučný chodníkcv rámci projektu „Sieť náučných chodníkov ZOMOT“ realizovaného Združením obcí mestskej oblasti Trnava (ZOMOT), ktorého je naša obec členom. Združenie podalo žiadosť na financovanie spoločného projektu z Výzvy Trnavského samosprávneho kraja č. 1/R/2019 na predkladanie žiadostí o dotáciu v rámci programu „Podpora regionálneho rozvoja v Trnavskej župe“. TTSK túto žiadosť podporil a obci bolo z neho zabezpečených päť informačných tabúľ so spracovaním obsahu podľa podkladov obce, grafického návrhu a s vytýčením trasy náučného chodníka. 

Ako vyzerajú jednotlivé tabule náučného chodníka nájdete tu.

naucna tabula


Vytvorené: 28. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 28. 3. 2020 21:00
Autor: Marián Vajdečka