Obsah

Webstránka ŠK Blava 1928 v novom šate

Typ: novinky
SKBLAVAWebstránka športových klubov ŠK Blava 1928 sa po desiatich rokoch svojej prevádzky dočkala svojej kompletnej rekonštrukcie. Bez problémov si ju odteraz pozriete na mobiloch a tabletoch.

Webstránka športových klubov ŠK Blava 1928 sa po desiatich rokoch svojej prevádzky dočkala v spolupraci vedením klubu, resp. s Marekom Juhászom, svojej kompletnej rekonštrukcie. Vynovená stránka obsahuje informácie o chode jednotlivých klubov z predchádzajúceho webu, fotogalérie, videogalériu, históriu futbalových tímov, aj výsledky jednotlivých futbalových sezón od roku 2008.  Bez problémov si ju odteraz pozriete na mobiloch a tabletoch. Novinkou je taktiež možnosť vyhľadávania v obsahu. Popri prerábaní webu sme si prešli celú fototéku klubu a naskenovali sme tie najzaujímavejšie fotografie z histórie klubu, ktoré nájdete v časti venovanej histórii. V neposlednom rade sme vyriešili vlastnícke práva k doméne skblava.sk, ktorá je už teraz vo vlastníctve klubu. Stránka taktiež používa https zabezpečenie, ktoré bude od leta preferovať Google vo svojom vyhľadávači. Túto zmenu podstúpia v blízkej dobe všetky webstránky našej obce.

Veríme, že nová webstránka priláka nielen fanúšikov športových klubov, ale aj samotné športové kluby, ktoré budú na nej informovať o novinkách ako aj úspechoch svojich klubov. Na novej stránke budeme určite informovať aj o oslavách 90. výročia organizovaného športu v našej obci.

 

Nová stránka ŠK BLAVAStará stránka ŠK Blava


Vytvorené: 23. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 24. 4. 2018 09:58
Autor: Marián Vajdečka