Obsah

Zverejnenie zaregistrovaných kandidátov na poslancov a starostu - voľby do samosprávy 2018

Typ: ostatné
Obec Jaslovské Bohunice uverejňuje v zmysle zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby do obecného zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov a zoznam zaregistrovaných kandidátov na starostu.
Kandidáti sa uvedú v abecednom poradí podľa priezviska.

KANDIDÁTI NA POSLANCOV

Volebný obvod č. 1
Poradové číslo, meno, priezvisko, titul, vek, zamestnanie, názov politickej strany 

  1. Roman Áč, 43 r., živnostník, nezávislý kandidát
  2. Ľuboš Bokor, Ing. 44 r., vedúci oddelenia ochrany objektov a ŽP, nezávislý kandidát
  3. Lucia Bubánová, Mgr., 48 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie
  4. Štefan Dubovský, Ing., 62 r., vedúci odboru SOI, Kresťanskodemokratické hnutie
  5. Miroslav Gajarský, 31 r., vývojový technik, BOGE Elasmetall Slovakia a.s., nezávislý
      kandidát
  6. Marek Heteš, Ing., 45 r., inžinier riadenia bezpečnosti - Jadrových zariadení, nezávislý
      kandidát
  7. Kristína Huttová, PhDr., 62 r., dôchodkyňa, Kresťanskodemokratické hnutie
  8. Martin Junas, Ing., 43 r., manažér, nezávislý kandidát
  9. Monika Junasová, 41 r., radca, súdny tajomník, nezávislý kandidát
10. Peter Kiripolský, Ing., 35 r., stavebný technik, nezávislý kandidát
11. Oto Kopál, Ing., 73 r., bezpečnostný inžinier, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a
      nezávislé osobnosti (oľano)
12. Miroslav Lackovič, 58 r., strojník jadrových zariadení, nezávislý kandidát   
13. Tibor Maliar, Ing., 52 r., vysokoškolský pedagóg, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a
       nezávislé osobnosti (oľano)
14. Štefan Matovič, 51 r., hasič záchranár, Kresťanskodemokratické hnutie
15. Maroš Ondrišek, 40 r., podnikateľ, Doma dobre
16. Vladimír Pekár, Ing. 35, špecialista riadenia aktív, nezávislý kandidát 
17. Tibor Rapant, RNDr., PhD., 46 r., špecialista riadenia dekontaminácie a fragmentácie
       zariadení primárneho okruhu, nezávislý kandidát
18. Peter Slivenský, Ing. 38 r., vedúci odboru, nezávislý kandidát
19. Anton Sobol, 56 r., strojník SEZ, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana    
20. Marián Vajdečka, Ing., 34 r., softvérový inžinier, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a
      nezávislé osobnosti (oľano)
21. Michal Varinský, Ing., 38 r., asistent nákupu, Kresťanskodemokratické hnutie
22. Zdeno Vyskoč, Mgr., 48 r., pedagóg ÚVTOS Hrnčiarovce n/ Parnou, nezávislý kandidát
23. Michal Zachar, 26 r., referent skladovania, nezávislý kandidát
Vo volebnom obvode sa volí 8 poslancov.                                                             

Volebný obvod č. 2
Poradové číslo, meno, priezvisko, titul, vek, zamestnanie, názov politickej strany

1. Viliam Čapkovič, 45 r., technik, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana    
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Na stiahnutie: kandidáti na poslancov (pdf)

 

KANDIDÁTI NA STAROSTU

Poradové číslo, meno, priezvisko, titul, vek, zamestnanie, názov politickej strany

1. Božena Krajčovičová, 58 r., starostka, nezávislý kandidát
2. Miroslav Lackovič, 58 r., strojník jadrových zariadení, nezávislý kandidát
3. Maroš Ondrišek, 40 r., podnikateľ, Doma dobre
4. Peter Ryška, 67 r., referent pre investície, nezávislý kandidát
5. Pavol Slivenský, 40 r., živnostník, nezávislý kandidát
 
Na stiahnutie: kandidáti na starostu (pdf)
 
 

Prílohy

Vytvorené: 3. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 3. 10. 2018 11:20
Autor: Správce Webu