Obsah

UVEREJNENIE VÝSLEDKOV VOLIEB poslancov obecného zastupiteľstva a volieb starostu obce Jaslovské Bohunice

Typ: ostatné
Miestna volebná komisia v Jaslovských Bohuniciach podľa § 190 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uverejňuje výsledky volieb poslancov obecného zastupiteľstva a volieb starostu obce Jaslovské Bohunice, ktoré sa konali 10. novembra 2018.
  1. Do obecného zastupiteľstva boli zvolení:

Meno, priezvisko, politická strana , počet hlasov:
Volebný obvod č.1:                             

1. Tibor Rapant, RNDr., PhD., nezávislý kandidát, 581

2. Peter Slivenský, Ing., nezávislý kandidát, 439

3. Marek Heteš, Ing., nezávislý kandidát, 412

4. Roman Áč, nezávislý kandidát, 401

5. Miroslav Gajarský, nezávislý kandidát, 388

6. Ľuboš Bokor, Ing., nezávislý kandidát, 340

7. Lucia Bubánová, Mgr., KDH, 322

8. Peter Kiripolský, Ing., nezávislý kandidát, 309

Volebný obvod č.2

1. Viliam Čapkovič, SMER-SD, SNS, 116

Spolu 9 poslancov, 1 žena, 8 mužov.

 

  1. Za starostu obce
    bola zvolená:
    Meno, priezvisko, politická strana2), počet hlasov*
    Božena Krajčovičová, nezávislý kandidát, 878

V jaslovských Bohuniciach 11.11.2018

Predseda Miestnej volebnej komisie

 

Podrobnejšie výsledky podľla obvodov a okrskov (čísla v zátvorke - údaje sú podľa okrskov):

Obec mala dva volebné obvody a 3 okrsky.

    OVK1 OVK2 OVK3 Spolu
Počet voličov zapísaných v zozname voličov:     836 766 202 1804
Na voľbách sa zúčastnilo voličov 588 536 136 1260
% účasti   70,33 69,97 67,32 69,84

Pre voľby do obecného zastpiteľstva bolo odovzdaných  1209 platných hlasov a pre starostu 1244.
 

Výsledky za všetkých kandidujúcich:

Obvod č.1  (volilo sa 8 poslancov a starosta)

P.č. Meno a priezvisko -poslanci

Počet hlasov
Okrsko č.1

Počet hlasov
Okrsok č.2

Spolu
1. Tibor Rapant, RNDr., PhD. 330 251 581
2. Peter Slivenský, Ing.  219  220 439
3. Marek Heteš, Ing. 244 168 412
4. Roman Áč 170 231 401
5. Miroslav Gajarský 207 181 388
6. Ľuboš Bokor, Ing. 198 142 340
7. Lucia Bubánová, Mgr. 194 128 322
8. Peter Kiripolský, Ing. 111 198 309
9. Štefan Dubovský, Ing. 184 121 305
10. Marián Vajdečka, Ing. 126 176 302
11. Martin Junas, Ing. 149 142 291
12. Vladimír Pekár, Ing. 122 152 274
13. Monika Junasová 142 92 234
14. Michal Zachar 129 101 230
15. Štefan Matovič 122 100 222
16. Kristína Huttová, PhDr. 137 65 202
17. Anton Sobol 118 79 197
18. Maroš Ondrišek 89 63 152
19. Oto Kopál, Ing. 90 50 140
20. Zdeno Vyskoč, Mgr. 47 87 134
21. Tibor Maliar, Ing. 81 52 133
22. Miroslav Lackovič 58 58 116
23. Michal Varinský, Ing. 59 29 88

Obvod č.2 (volil sa jeden poslanec):

P.č. meno a priezvisko - poslanec Počet hlasov
Okrsok č.3
Spolu
1. Viliam Čapkovič 116 116

 

Volebný obvod 1 a 2 :

P.č. Meno a priezvisko - starosta Počet hlasov
Okrsok č.1
Počet hlasov
Okrsok č.2
Počet hlasov
Okrsok č.3
Spolu
1. Božena Krajčovičová 414 365 99 878
2. Peter Ryška 138 133 32 303
3. Maroš Ondrišek 23 10 5 38
4. Miroslav Lackovič 3 11 0 14
5. Pavol Slivenský 3 8 0 11

 

 

 


Vytvorené: 11. 11. 2018
Posledná aktualizácia: 16. 11. 2018 09:51
Autor: Správce Webu