Denný letný tábor

Akcia je vhodná pre deti

Denný letný tábor 2021Obec Jaslovské Bohunice po ročnej prestávke opäť usporiada denný letný tábor pre deti od 6 do 12 rokov.
O vaše deti sa postaráme od 19.7. do 13.8.2021.

Dátum konania: 19. 7. 2021 - 13. 8. 2021 začiatok od 20:48

Miesto konania: Obec , 91930 Jaslovské Bohunice

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 25.1 dní

Vzhľadom k situácii s koronavírusom, budú musieť mať deti od 10 rokov negatívny PCR test. Zatiaľ ešte nie je vydaný k tomuto záväzný pokyn, koľko hodinový test musí byť pri nástupe do tábora a ako často ho bude musieť dieťa predkladať. Určite budú aj nejaké sprísnené opatrenia. Preto odporúčame rodičom, aby sledovali pozorne stránku korona.gov.sk (minister školstva prisľúbil, že dôjde k úprave v systéme na korona.gov.sk, kde pribudne kolónka pre tábory).

Dieťa s trvalým pobytom v Jaslovských Bohuniciach denný poplatok vrátane stravy  ..........6 €
Dieťa s trvalým pobytom v Jaslovských Bohuniciach denný poplatok bez stravy .................4 €

Dieťa s trvalým pobytom mimo Jaslovských Bohuniciach denný poplatok vrátane stravy ...10 €
Dieťa s trvalým pobytom mimo Jaslovských Bohuniciach denný poplatok bez stravy............8 €

Predbežne sa môžete prihlasovať na telefónnom čísle 0917 970 266  alebo nám pošlite mail na kultura@jaslovske-bohunice.sk.

Na stiahnutie: prihláška do tábora (docx)
                        prehlásenie - GDPR (docx)
                        súhlas na fotenie (docx)

Prílohy