Budeme mať nové športovisko

Nečakali a priložili ruku k dieluPri mlyne v časti Jaslovce sa nachádza oplotený starý kurt. Škoda nechať takýto priestor nevyužitý. Vhodných plôch na voľné športovanie a pohyb nie je veľa, ak vôbec nejaké sú.

Snáď dobrú myšlienku podporila aj obec, a tak sme začali s čistením priestoru. Vďaka ochotným dobrovoľníkom – žiakom a študentom - sa nám to darí. Náradie aj kontajner poskytla obec. Po vyčistení plochy obec zabezpečí na ihrisko odnímateľnú a pohyblivú sieť, na časť ihriska navezie piesok. Takto vznikne priestor pre voľnočasové aktivity, napr. volejbal, bedminton, prehadzovanú a rôzne iné hry. Cieľom je, aby športovaním trávilo čas čo najviac detí aj dospelých bez podmienky registrácie v nejakom klube.

Viac fotiek nájdete vo fotogalérii.

Vytvorené: 11. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2021 11:23