Budú sa nám zbiehať slinky?

Obec už dlhšiu dobu vydáva svoj vlastný stolový kalendár. Pre rok 2021 by sme ho chceli vydať s receptami, ktoré radi varíte. Zapojte sa do jeho zostavovania. Uvítali by sme recepty tradičné, ktoré už niekedy upadajú aj do zabudnutia. Boli jednoduché a z domácich surovín.

Budú sa nám teda zbiehať slinky?
To záleží len od vás. Stačí hotové jedlo alebo dezert, pekne naservírovať na tanier, odfotiť a s priloženým receptom zaslať na mailovú adresu kultura@jaslovske-bohunice.sk, alebo doniesť na oddelenie kultúry na USB kľúči do 31.10.2020. Receptov môžete poslať aj viac.
Zo zúčastnených budú vyžrebovaní piati, ktorí dostanú odmenu podľa toho, v akom poradí budú vylosovaní – prvý 100 €, druhý 75 €, tretí 50 €, štvrtý a piaty 30 €, všetci ostatní dostanú po 10 €.
Fotografie zasielajte vo vysokom rozlíšení, nekomprimujte ich (nezmenšujte). Mali by mať  rozlíšenie od 250 do 300 dpi alebo jedna strana by mala mať rozlíšenie minimálne 1500 pixelov.

Tým, že zašlete recept s foto, súhlasíte s jeho zverejnením aj so zverejnením vášho mena. Všetky recepty budú zverejnené aj na webe obce.

Vytvorené: 15. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 1. 2020 13:35