Drobný elektroodpad môžete odovzdať celoročne

Kontajner na elektroodpadV obci máme od 25.5. nový kontajner na zber elektroodpadu. Tento červeno biely kontajner je umiestnený pri budove Pošty a bývalého obecného úradu - vľavo od vstupu do výťahu (vpravo je bankomat). Slúži na zber veľmi malého elektroodpadu, ako i prenosných batérií a akumulátorov, zber je časovo neobmedzený.

Do kontajnera patria:
malé kuchynské spotrebiče, malé elektrické  a elektronické hudobné nástroje, výpočtová technika (napr. drobné počítače, notebooky, karty, optické mechaniky, myši, klávesnice), faxy a záznamníky, telefónne prístroje (klasické, bezdrôtové, mobilné), tlačiarne, malé stolné kopírky, kalkulačky, herné konzoly, videohry vrátane ovládačov, elektrické hračky, vrátané batérií a akumulátorov iné elektrospotrebiče, ktoré sa do nádoby zmestia.

Dôrazne upozorňujeme občanov, aby do kontajnera nehádzali žiarivky, výbojky, televízory a monitory.
Zber veľkého elektroodpadu sa bude konať 2 x do roka tak ako doteraz. O takomto zbere budeme v dostatočnom predstihu informovať.

Príloha

Vytvorené: 25. 5. 2020