Ľadové hrozno ukázalo svoje kvaity

Volejbalový turnajTri dni pred silvestrovskými oslavami a pár dní po vianočných sviatkoch a papkania sa aj tento rok stretlo 7 družstiev volejbalu chtivých hráčov, aby si v priateľskom duchu zmerali svoje sily. Prišli hráči z našej obce i z okolia. Jednotlivé sety boli napínavé a oku lahodiace. Určite najnapínavejším bol finálový zápas o putovný pohár.

Každým rokom sa úroveň hráčov zvyšuje. Teší nás nehasnúci záujem o náš turnaj. Určite aj vďaka podpore obecného úradu môže byť vylepšený o občerstvenie - pizza od Sekerovcov určite padla všetkým hráčom vhod.

Prvé tri miesta boli odmenené medailami a víťazi získali víťazný putovný pohár, ktorý je vystavený v našej základnej škole.

Turnaja sa zúčastnili tieto družstvá: Vianočný punch, Encián, Lamy, L.H., Ľadové hrozno, Ruby fragments a Black Diamants.

Tento rok víťazi zamiešali karty a umiestnenie bolo nasledovné: na treťom mieste sa umiestnili L.H, druhé miesto obsadilo družstvo Encián, ktoré nepotvrdilo víťazstvo z posledných dvoch rokov. Víťazom sa stal tím Ľadové hrozno, ktorý sa turnaju zúčastnil prvýkrát.

Viac foto: fotogaléria z volejbalového turnaja.

Vytvorené: 19. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 19. 1. 2020 17:05