Obsah

Od 30.3. sa predbežne otvorí v obmedzenom režime zberný dvor

Typ: ostatné | novinky
Vážení občania, 

všetci v dnešnej dobe hľadáme spôsoby, ako zabrániť rozšíreniu epidémie, spôsobenej koronavírusom a všetkým nám záleží na našom zdraví, zdraví našej rodiny, ale aj ostatných občanov a hlavne záchranných jednotiek. Denne z médií počúvame, že je veľa takých, ktorí sa boja, alebo hanbia povedať, že sú v karanténe.  To, že to niekto prizná to nie je hanba, ani dôvod na pohŕdanie. Práve naopak, takých ľudí by sme si mali vážiť, lebo tým, že sa verejne priznajú dávajú svojmu okoliu najavo, že sú zodpovední...

Možno by stálo za uváženie, ak by občania svoju karanténu nahlásili na obecný úrad aj s kontaktom na nich, aby sme im mohli poskytnúť prípadnú pomoc pri nákupe potravín, alebo liekov, alebo označiť svoju nehnuteľnosť bielou stužkou. Nie je to povinnosť, je to na dobrovoľnosti každého. Uvedomme si, že karanténa nemusí byť len z dôvodu koronavírusu, ale aj ako prevencia. 

Obecný úrad Jaslovské Bohunice predbežne uvažuje od 30.3.2020 otvoriť v obmedzenom režime zberný dvor. Zberný dvor  bude dočasne otvorený v pracovných dňoch  od 11.00 hod. - 17.30 hod..

Z dôvodu zníženia koncentrácie ľudí bude podliehať sprísnenému režimu, čo znamená, že bude potrebné  objednať sa na konkrétnu hodinu. Svoje požiadavky môžete už od vyhlásenia adresovať na obecný úrad písomnou formou, vhodením lístka do schránky pri obecnom úrade, alebo e-mailom na kultura@jaslovske-bohunice.sk, alebo na č.t. 033/5571024. Zároveň uveďte svoj kontakt, aby Vám pracovníčka mohla zavolať presný termín. Žiadame Vás, aby ste sprísnený režim dodržiavali a nechodili na zberný dvor bez toho, aby ste si dohodli termín. Upozorňujeme tiež, že na zberný dvor budete mať prístup len s rúškom, alebo inou ochranou dýchacích ciest. Ak nebudete dodržiavať tieto základné opatrenia, budeme nútení pristúpiť k jeho opätovnému uzatvoreniu.  Na zberný dvor bude osadená kamera.  


Vytvorené: 20. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 20. 3. 2020 10:38
Autor: