Menu
Obec Jaslovské Bohunice
Jaslovské Bohunice

Rybárske preteky O pohár starostky obce 2017

V sobotu 6.5.2017 sa priaznivci rybárskeho športu stretli na rybárskych pretekoch organizovaných Občianskym združením MEANDER na rybníku v parku už jubilejný desiatykrát. Počasie vyšlo ako na objednávku, ideálne na lov rýb. Účasť bola tak isto výborná, keď na brehu rybníka zostalo voľných iba pár miest. No a to podstatné, ryby brali, ako keby vedeli, že máme 10. výročie. Tento rok sa počas pretekov ulovil rekordný počet rýb.

Najlepšie sa v kategórii dospelých darilo Adriánovi Oravcovi, ktorý s veľkým náskokom zvíťazil a za 436 bodov získal Pohár starostky obce. Druhé miesto s počtom bodov 258 získal Martin Nikodem a tretie miesto s počtom bodov 234 obsadil Rastislav Blanárik.  

V detskej kategórii bola situácia zaujímavejšia. Svoj premiérový štart na našich rybárskych pretekoch premenila na víťazstvo Klaudia Ďurinová. Klaudia bola jediným dievčaťom v štartovom poli. Porazila aj oveľa starších a skúsenejších rybárov a s počtom bodov 297 získala Pohár starostky obce. Druhým miestom sa môže pýšiť Marcel Lackovič, ktorý nazbieral 250 bodov a tretie miesto za 80 bodov obsadil Samko Krutý. Na našich pretekoch už tradične vyhlasujeme aj kategóriu "Najväčšia ulovená ryba". Tento rok bol šťastným lovcom a víťazom tejto kategórie Anton Pavlovič, ktorý ulovil 46 cm kapra.  

            V sobotu nebolo na jazere pretekára, ktorý by nechytil aspoň jednu rybu. Boli to veľmi vydarené preteky, ktorých úroveň z roka na rok stúpa. Verím, že budúci ročník bude minimálne tak úspešný, ako bol tento ročník.

Mgr. Ľuboš Remenár
predseda OZ MEANDER

Foto: Branislav Križan

Dátum vloženia: 18. 6. 2017 12:05
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 6. 2017 12:27
Autor: Správce Webu

Život v obci

SMS oznamy

Všetky SMS oznamy

Hlásenia obecného rozhlasu

Infoservis

Vývoz odpadu

Harmonogram

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 22. 7. 2024
jasná obloha 32 °C 19 °C
utorok 23. 7. zamračené 29/20 °C
streda 24. 7. takmer jasno 29/18 °C
štvrtok 25. 7. oblačno 26/14 °C

Projekty podporované EÚ a z iných zdrojov

  • Jaslovské Bohunice rekonstrukce VO
  • Elektronické služby centrálnej ohlasovne
  • Revitalizácia Námestia sv. Michala Jaslovské Bohunice I. etapa
  • Fond na podporu umenia
  • Integrovaný regionálny operačný program
  • Podpora triedeného zberu

Inštitúcie, projekty, aktivity obce a jej občanov

SMS-info

Ostaňte s nami v kontakte

Bezplatné zasielanie sms a emailov.