Obsah

Veľký úspech Dobročinných vianočných trhov

V našej základnej škole sa v piatok 15.12. konali 1. Dobročinné vianočné trhy. Nová myšlienka, uskutočniť takéto podujatie, priniesla so sebou aj očakávania, aj nervozitu. A hlavne otázku, na ktorú nevedel nik odpovedať. Koľko ľudí asi príde?

Ale všetko dopadlo na výbornú. Prvotné očakávania sa nielen naplnili, ale návštevnosť podujatia vysoko, vysoko prekročila očakávania organizátorov. Určite to bolo vďaka šikovným rukám detí a všetkých, ktorí im pomáhali pri výrobe krásnych vianočných vecí a dekorácií, ale aj vďaka organizátorom, ktorí nezabudli na občesrtvenie a tak na tú klasicú "cigánsku" stál v jedálni rad, ako keď sa deti nahrnú na obed, aj vianočný punč sa míňal ako "zadarmo" :-) Naozaj výborná atmosféra vniesla vianočnú náladu medzi všetkých.
Foto: BH

Ak máte z podujatia nejaké fotky a chzcete sa s nimi podeliť, zašlite ich na adresu admin@jaslovske-bohunice.sk, alebo noviny@jaslovske-bohunice.sk, radi ich zverejníme. K fotkám napíšte, či chcete k nim zverejniť celé meno, alebo len iniciály mena.