Ďakujeme za vašu prácu

Ďakujeme za vašu prácu.  1

V nedeľu 10.10. 2021 starostka obce Božena Krajčovičová pozvala do Domu kultúry v Paderovciach členov DHZO Jaslovské Bohunice, zástupcov Krajského riaditeľstva HaZZ Trnava, DHZ Špačince, DHZ Dolné Dubové, DHZ Veľké Kostoľany, DHZ Leopoldov. Bola im udelená cena starostu obce.

...Dňa 23. júna 2021 bolo veľmi horúco a  krátko po 16.30 hodine bolo na tiesňovú linku prijaté oznámenie o vzniku požiaru rodinného domu v Jaslovských Bohuniciach. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Piešťanoch, Galante, Pezinka a hasičskej stanice v Hlohovci. Na likvidáciu požiaru boli prizvané aj dobrovoľné hasičské zbory obce Jaslovské Bohunice, Špačince, Veľké Kostoľany, Dolné Dubové a Leopoldov...

Cenu starostu obce za  významnú pomoc pri likvidácii  požiaru rodinného domu boli ocenení naši hasiči Miroslav  Gajarský, Marek Šimko, Josef Plevza, Milan Havrlent, Matúš Kusý, Miroslav Klč, Mgr. Marián Bugár, Peter Junas, Ing. Miloš Rapant, Krajské riaditeľstvo HaZZ Trnava DHZ Špačince DHZ Dolné Dubové DHZ Veľké Kostoľany DHZ Leopoldov
Cena starostu obce bola tiež udelená dlhoročným členom DHZ Emilovi Michalicovi a Jaroslavovi Melicherovi.
Ocenené  ďakovným listom boli aj 3 členky DHZ  Ing. Daniela Benovičová, Ing. Renáta Havrlent Lecová a Andrea Klčová, ktoré pri požiari pomáhali s riadením dopravy na križovatke.
Pamätné listy za aktívnu činnosť v DHZO v roku 2020 boli ocenení Marek Jablonický, Maroš Nádaský, Michal Mizera, Michal Krutý, Roman Martinkovič, Lukáš Súdin.
Aj takouto formou sme chceli vyjadriť poďakovanie hasičom za ich obetavú prácu.

Viac fotiek nájdete tu: fotogaléria z oceňovania.

Dátum vloženia: 23. 10. 2021 17:02
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 10. 2021 17:09