Menu
Obec Jaslovské Bohunice
Jaslovské Bohunice

FeHoVa Budapešť 2019

FeHoVa Budapešť 2019

Rybári v zime toho veľa na robote nemajú. Ryby zimujú, niekedy aj vodné hladiny sa zmenia na klziská a zákon tiež pamätá na to, aby si príroda a jej obyvatelia oddýchli. Ale ako sa približuje jar, ožívajú aj rybári. Pripravujú sa na sezónu. A kde je možno nabrať viac inšpirácie ako na výstavách? A tak sa vybrali do Budapešti, ktorá je známa svojou výstavou rybárstva a poľovníctva.

Občianske združenie MEANDER v spolupráci s obcou Jaslovské Bohunice zorganizovalo 9. 2. autobusový zájazd na medzinárodnú poľovnícku a rybársku výstavu FeHoVa do Budapešti.

Zájazdu sa zúčastnilo 26 členov a rodinných príslušníkov rybárskej organizácie OZ MEANDER, poľovného združenia Blava a ďalších záujemcov  z radov občanov našej obce.

Zraz účastníkov bol pred budovou pošty ráno o siedmej. Po kontrole počtov sme nasadli do autobusu a vyrazili na cestu. Do Budapešti sme dorazili o desiatej. Na výstavisko sme museli  prejsť cez preplnenú Budapešť až na druhú stranu mesta, čo nám trvalo celú hodinu. Po zakúpení lístkov sme si dali rozchod do 16-tej hodiny. Samotná výstava bola rozdelená do niekoľkých pavilónov. Bol tam rybársky, poľovnícky a kynologický pavilón, v ktorých si každý účastník našiel to svoje. Samozrejme medzi pavilónmi sa nachádzali všadeprítomné stánky s občerstvením a suvenírmi.

Počas spiatočnej cesty všetci zúčastnení zhodnotili výstavu ako veľmi zaujímavú a vydarenú. Domov sme dorazili pred ôsmou hodinou večer.

Touto cestou chcem poďakovať  OcÚ Jaslovské Bohunice za pomoc pri zabezpečení dopravy na výstavu a všetkým účastníkom za bezproblémový priebeh celého zájazdu.

Petrov zdar

Mgr. Ľuboš Remenár
predseda OZ Meander

Foto: Mgr. Ľuboš Remenár

Dátum vloženia: 28. 3. 2019 12:56
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 3. 2019 12:58
Autor:

Život v obci

SMS oznamy

Všetky SMS oznamy

Hlásenia obecného rozhlasu

Infoservis

Vývoz odpadu

Harmonogram

Aktuálne počasie

dnes, utorok 17. 5. 2022
mierny dážď 20 °C 14 °C
streda 18. 5. jasná obloha 20/9 °C
štvrtok 19. 5. takmer jasno 21/6 °C
piatok 20. 5. slabý dážď 25/11 °C

Projekty podporované EÚ a z iných zdrojov

  • Jaslovské Bohunice rekonstrukce VO
  • Elektronické služby centrálnej ohlasovne
  • Revitalizácia Námestia sv. Michala Jaslovské Bohunice I. etapa
  • Fond na podporu umenia
  • Integrovaný regionálny operačný program
  • Podpora triedeného zberu

Inštitúcie, projekty, aktivity obce a jej občanov

SMS-info

Ostaňte s nami v kontakte

Bezplatné zasielanie sms a emailov.