Obec Jaslovské Bohunice
Jaslovské Bohunice

Ľadové hrozno ukázalo svoje kvaity

Volejbalový turnaj

Tri dni pred silvestrovskými oslavami a pár dní po vianočných sviatkoch a papkania sa aj tento rok stretlo 7 družstiev volejbalu chtivých hráčov, aby si v priateľskom duchu zmerali svoje sily. Prišli hráči z našej obce i z okolia. Jednotlivé sety boli napínavé a oku lahodiace. Určite najnapínavejším bol finálový zápas o putovný pohár.

Každým rokom sa úroveň hráčov zvyšuje. Teší nás nehasnúci záujem o náš turnaj. Určite aj vďaka podpore obecného úradu môže byť vylepšený o občerstvenie - pizza od Sekerovcov určite padla všetkým hráčom vhod.

Prvé tri miesta boli odmenené medailami a víťazi získali víťazný putovný pohár, ktorý je vystavený v našej základnej škole.

Turnaja sa zúčastnili tieto družstvá: Vianočný punch, Encián, Lamy, L.H., Ľadové hrozno, Ruby fragments a Black Diamants.

Tento rok víťazi zamiešali karty a umiestnenie bolo nasledovné: na treťom mieste sa umiestnili L.H, druhé miesto obsadilo družstvo Encián, ktoré nepotvrdilo víťazstvo z posledných dvoch rokov. Víťazom sa stal tím Ľadové hrozno, ktorý sa turnaju zúčastnil prvýkrát.

Viac foto: fotogaléria z volejbalového turnaja.

Dátum vloženia: 19. 1. 2020 16:58
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 1. 2020 17:05
Autor: Andrej Bartošovič, Mgr. Lenka Šallaiová

Život v obci

SMS oznamy

Všetky SMS oznamy

Hlásenia obecného rozhlasu

Infoservis

Vývoz odpadu

Aktuálne počasie

dnes, utorok 17. 5. 2022
mierny dážď 20 °C 14 °C
streda 18. 5. jasná obloha 20/9 °C
štvrtok 19. 5. takmer jasno 21/6 °C
piatok 20. 5. slabý dážď 25/11 °C

Projekty podporované EÚ a z iných zdrojov

• Jaslovské Bohunice rekonstrukce VO
  • Elektronické služby centrálnej ohlasovne
  • Revitalizácia Námestia sv. Michala Jaslovské Bohunice I. etapa
  • Fond na podporu umenia
  • Integrovaný regionálny operačný program
  • Podpora triedeného zberu

Inštitúcie, projekty, aktivity obce a jej občanov

SMS-info

Ostaňte s nami v kontakte

Bezplatné zasielanie sms a emailov.