Masky boli tento rok naozaj nápadité

Detský maškarný ples

Detský maškarný ples ani tento rok nesklamal.
Bol plný priam majstrovsky zhotovených masiek, ktorým nechýbal nápad. Zúčastnilo sa ho vyše 100 detí. Po úvodných slovách Šašky, v ktorých nezabudla poďakovať všetkým sponzorom, sa dal už priestor klasickej promenáde masiek.

Po nej nasledovalo pútavé divadielko Pedagogickej a sociálnej akadémie blahoslavenej Laury v Trnave pod názvom „Pod hríbikom“.  Potom už nastal čas pre najočakávanejšiu chvíľu a tou bolo vyhodnotenie NAJ-NAJ masiek. Porota zložená zo zástupcov pedagógov a člena Komisie pre kultúru a šport to mala naozaj ťažké, ale nakoniec padli výsledky a z pripravených cien sa napokon tešilo 33 vyhodnotených masiek, určili sa dve ceny poroty a jedna cena útechy. Potom sa dal priestor tombole a nakoniec voľnej zábave. Ešte raz sa chceme poďakovať všetkým sponzorom, ktorí vecnými darmi alebo finančným darom prispeli k priebehu samotného plesu: Pizza u Sekerovcov Jaslovské Bohunice, Ekolas s.r.o. Paderovce, Poľnohospodárske družstvo podielnikov Radošovce-Paderovce, Javys a.s. Bratislava, Euro Pumps Tech s.r.o. Jaslovské Bohunice, CHVB spol. s r.o. Jaslovské Bohunice, Cestné stavby s.r.o. Trnava, A „5“ Atelier Trnava, Vladimír Velšic Paderovce, Peter Vaško Brestovany, FCC s.r.o. Trnava, Ekop s.r.o, Kátlovce, Junastav s.r.o. Špačince, Relax & Spa Trnava a Vilma Janovičová Potraviny Jaslovské Bohunice. Na záver ďakujeme aj mladým animátorom za pomoc a budeme sa tešiť na ďalší zaujímavý maškarný ples v roku 2018.

Na stiahnutie: fotogaléria z podujatia.

Dátum vloženia: 26. 2. 2017 19:46
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 2. 2017 4:49